Nerūsējošā tērauda dūmvadu (skursteņu) cenas


Nerūsējošā tērauda viensienu dūmvada komplektējošo detaļas

Nerūsējošā tērauda biezums 0,6 mm , tērauda idenfikācija AISI 316,AISI 444/1,4521

Vieglmetāla izolētā dubultsienu dūmvada sastāvdaļas (ārējais apvalks nerūsīgais tērauds)

Materiāla biezums 0.6mm.Tērauda idenfikācija AISI 316,AISI 444/1,4521.Ārējā apvalka tērauda biezums 0.6/0.5 mm.Tērauda idenfikācija AISI304,AISI 441/1,4509

Vieglmetāla izolētā dubultsienu dūmvada sastāvdaļas (ārējais apvalks cinkots tērauds)

Materiāla biezums 0.6mm.Tērauda idenfikācija AISI 316,AISI 444/1,4521.Ārējā apvalka tērauda biezums 0.5mm.Tērauda idenfikācija Z-275

Melnā tērauda dūmvada komplektējošo detaļas

Melnā tērauda biezums 1.2mm.Tērauda idenfikācija DC01


Esam ražošanas uzņēmums. Līdz ar to visas mūsu cenas ir bez starpnieku uzcenojuma.


Pieprasīt cenas aprēķinu!

Pieprasījumus no interneta aprēķinam ātrāk

SIA „RGJ” klientu politika un vēlme piedāvāt pircējiem ne tikai kvalitatīvu, bet arī izdevīgu produktu veicinājusi to, ka ražošanas uzņēmums pats uzņēmies rūpes par produkcijas realizēšanu, nenododot šo uzdevumu starpnieku un vairumtirgotāju rokās. Šis solis bijis izšķirošs, lai varētu nodrošināt to, ka nerūsējošā tērauda caurules priekš dūmvadiem pie „RGJ” nopērkamas par ievērojami zemākām cenām kā pie konkurentiem. Tērauda caurules ir viens no šobrīd pieprasītākajiem materiāliem, ko izmanto dūmvadu uzstādīšanā un atjaunošanā. Tāpēc piedāvājums ir plašs, ir daudz ražotāju gan, kam piedāvājumā ir tieši metāla dūmvadi. Tāpēc klientam jābūt kritiskam, izvērtējot gan kvalitāti, gan dūmvadu cenas. Metāla dūmvadi cenas ziņā ir pieejami plašā amplitūdā. Importētajai precei šo cenu lielākoties veido lielās loģistikas izmaksas. Tieši tāpēc „RGJ” ir atteicies no starpnieku darba pārdošanas procesā, lai varētu samazināt produkcijas gala cenu. Pircējam noteikti jāpārliecinās, ka precei, ko plāno iegādāties, ir visi atbilstošie sertifikāti, kas apliecina tās atbilstību Eiropas noteiktajiem būvniecības metariālu kvalitātes un ražošanas standartiem.

„RGJ” pārdod nerūsējošā tērauda dūmvadus saviem klientiem bez starpnieka uzcenojuma. Tieši tāpēc klienti, kas pārliecinājušies par produkcijas augsto kvalitāti, iesaka mūsu uzņēmumu arī saviem draugiem un paziņām, jo nav viegli atrast, kā apvienot augstāko kvalitāti ar pieejamām cenām. Ar visām „RGJ” tērauda cauruļu un papildelementu cenām ikviens interesents var iepazīties „RGJ” mājas lapā. Tabulās cenas norādītas bez PVN (-21%). Tērauda caurules un citus elemetus „RGJ” piedāvā 14 dažādos diametros. Tas nozīmē, ka ikviens klients varēs atrast sev piemērotu risinājumu un atbilstoša diametra dūmvadu trubas. Norādītas ir mazumtirdzniecības cenas. Vajadzības gadījumā var pasūtīt arī nestandarta dūmvadu pārejas un arī elipsveida dūmvadu sistēmas. Par izmaksām šados gadījumos jāinteresējas pie ražotāja. Ar SIA „RGJ” var ērti sazināties gan pa e-pastu ofiss@rgj.lv, gan tālruni 67702280. Uzņēmuma speciālisti jūs konsultēs par visām iespējām un piedāvātajām cenām arī nestandarta risinājumos. Protams, ražošanas procesā var būt situācijas, kad gala produkta cenas atšķiras no gaidāmajām, tāpēc klientam labāk ir iesniegt prasību pēc cenu aprēķina, kurā tad speciālisti varēs norādīt visas reālās izmaksas un izcenojumus, kas būs tieši pēc jūsu vajadzībām nokomplektētam pasūtījumam. Ja cenu pieprasījumu iesniegsiet internetā ar mājas lapas starpniecību, tad aprēķinu saņemsiet daudz ātrāk.

Lai gan ir minēts, ka nerūsējošā tērauda dūmvadi ir ērti uzstādāmi arī pašu spēkiem, tomēr ne visi klienti paši vēlas ar to nodarboties, vai arī nav pietiekami kompetenti saimnieciskos darbos, lai to paveiktu. Tāpat var rasties bažas par to, vai pašu veiktie darbi būs atbilstoši visām drošības prasībām. Ja jūs māc šādas šaubas, tad droši var izmantot vēl vienu „RGJ” apkalpojumu – dūmvadu montāžu, ko paveiks profesionāli meistari no ražošanas uzņēmuma. Arī par šo pakalpojumu klienti var vienoties, sazinoties ar uzņēmumu gan telefoniski, gan pa e-pastu. Būsim priecīgi jums palīdzēt. Montāžas darbos svarīga ir gan darbinieku drošība, gan pareiza montāžas instrukciju izpilde. Ja klienta pašam nav pieejams kvalificēts darba spēks un vajadzīgais drošības aprīkojums darbam uz jumta, tad labāk šo uzdevumu uzticēt porfesionālai „RGJ” komandai.
Kāpēc ikvienam ēkas saimniekam laikus jādomā par dūmvadu apkopi un atjaunošanu? Jo šādā veidā var novērst lielākus bojājumus un apkures sistēmas problēmas, kas var piemeklēt, ja dūmvadu stāvokli ilgstošo atstāj bez uzraudzības un neveic regulāru dūmvadu tīrīšanu. Tas ir jādara vismaz vienu reizi gadā pēc apkures sezonas noslēguma. Metāla skursteņi ir viegli tīrāmi, ja tiek pielietoti pareizi instrumenti un montāžas laikā ir ievietotas brīvi pieejamas tīrīšanas lūkas. Mūrēto skursteņu apkope jāveic īpaši rūpīgi, un tās laikā jāpārbauda, vai nav radušies kādi bojājumi, izdrupuši ķieģeļi un radušās plaisas. Ja tas tiek pamanīts, nākamo apkures sezonu nedrīkst uzsākt, kamēr bojājumi nav novērsti. Viens no ērtākajiem veidiem, kā skursteni atkal padarīt kā jaunu – dūmvadi no nerūsējošā tērauda, kas ievietoti jau esošajā dūmvadā. Izvēloties šādu risinājumu, nav jāveic lieli pārbūves darbi un jāizjauc vecais skurstenis. Pietiek, ja tajā izsit nelielas atveres, pa kurām ievietot vajadzīgās metāla skursteņa detaļas un savienojumus. Samontēto taisno nerūsējošā tērauda caurules posmu varēs ievietot vecajā dūmvada no jumta puses, izmantojot virves.

Ugunsnelaimju skaits no netīrītiem dūmvadiem un nepareizi ekspluatētas apkures sistēmas Latvijā joprojām ir ļoti augsts. Tāpēc dūmvadu sistēmu ražotāji arī izmanto katru izdevību atgādināt un izglītot iedzīvotājus par atbilstošu dūmvadu un apkures iekārtu ekspluatāciju, materiālu saderību un izturību. Iegādājoties jaunu apkures iekārtu, noteikti jāpārliecinās par to, vai ēkā esošie dūmvadi ir ar to saderīgi. Vislabāk ir lūgt padomu speciālistam. Ja tomēr dūmvadi ir jāpielāgo jaudīgajai apkurei, neatradīsiet labāku risinājumu kā dūmvadi no nerūsējošā tērauda, jo tie apvienos augstu kvalitāti, ātru uzstādīšanu un izdevīgas izmaksas. To visu saviem klientiem piedāvā ražošanas uzņēmums „RGJ”. Tāpēc, ja arī jūs vēlaties izmantot savā mājā, saimniecības ēkā vai ražotnē kvalitatīvos „RGJ” metāla dūmvadus, tad iepazīstieties ar piedāvājumu mūsu mājas lapā, veiciet cenu aprēķina pieprasījumu, pasūtiet produkciju vajadzīgajā komplektācijā un veiciet uzstādīšanu paši vai izmantojiet „RGJ” piedāvātos montāžas pakalpojumus.